Важливо

У Кропивницькому з’явиться підрозділ університету, який переїхав з окупованого Криму

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: Укрінформ

У Кропивницькому з’явиться ще один університет. У зв’язку з тимчасовою окупацією РФ Кримського півострову в нашому місті планують відкрити відокремлений структурний підрозділ провідного вищого навчально-наукового закладу Криму Таврійського Національного університету імені В.І.Вернадського Севастопольський економіко-гуманітарний інститут.

Про це 10 квітня на прес-конференції розповість ректор Таврійського національного університету Володимир Казарін, повідомляють у Прес-клубі Кропивницького.

Структурний підрозділ ТНУ імені В.І.Вернадського планують відкрити за адресою вулиця Полтавська, 40.

Докладніше про свої плани Володимир Казарін розповість у понеділок, 10 квітня, о 12.00 в Прес-клубі м. Кропивницький.

Нагадаємо, з 1 вересня 2016 року у Кропивницькому почала працювати філія Донецького національного медичного університету.

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського – провідний вищий навчально-науковий заклад Криму, заснований у 1918 році, входить в першу десятку вищих навчальних закладів України. На момент анексії Кримського півострова ТНУ імені В. І. Вернадського був державним ВНЗ IV рівня акредитації.

У складі університету було 16 факультетів, які готували студентів по 41 напрямку. Загальна кількість студентів становила 15 000 осіб, разом з денною та заочною формами навчання. В університеті працювали 2244 співробітників, з них 919 викладачів, у тому числі 112 докторів наук, професорів, 485 кандидатів наук, доцентів, старших викладачів і асистентів. Серед них – один Герой України, 39 академіків академій різних профілей і країн, чотири лауреати Державної премії України, 36 заслужених працівників науки і освіти України, 53 заслужених працівника освіти АРК.

З Таврійським національним університетом пов’язані імена видатних громадських діячів, вчених, педагогів, які стали гордістю України. Це академіки В. І. Вернадський, О. Ф. Іоффе,О. О. Байков, нобелівські лауреати І. Є. Тамм і І. М. Франк, тричі Герої Соціалістичної Праці І. В. Курчатов і К. І. Щолкін та інші.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар