![6_800x530](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/04/6_800x530-678x381.jpg)
6 квітня, вихованці кращих танцювальних колективів міста разом із працівниками патрульної поліції Кропивницького долучилися до всеукраїнського флешмобу “БДР-challenge”, який має на меті привернути увагу перехожих до проблем безпеки на дорогах.
Танцювальний флешмоб пройшов на площі перед міською радою і залучив до своїх лав близько сотні містян, яких активні діти заряджали драйвом та позитивом.
Кропивничани прийняли естафету всеукраїнського флешмобу “БДР-challenge”