Важливо

Як у Кропивницькому зареєструвати шлюб за добу

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація

Нещодавно у Кропивницькому стартував пілотний проект “Шлюб за добу”, завдяки якому закоханим можна не чекати “випробувального” часу, а є можливість зареєструвати свої стосунки за кілька днів після подачі заяви.

Перша електронна поцікавилася у прес-служби ГТУЮ у Кіровоградській області, за яким алгоритмом можна зареєструвати шлюб за добу у Кропивницькому.

Отож, підготовка до шлюбу у цьому проекті складається із таких кроків:

  1. Наречені звертаються до організаторів проведення державної реєстрації шлюбу – Кіровоградського обласного художнього музею чи Кіровоградської обласної філармонії.
  2. Заповнюють заявку на проведення державної реєстрації шлюбу і складають договір про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу.
  3. Наречені звертаються з заповненою заявкою до Кропивницькогоміського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, що знаходиться за адресою провулок Декабристів, 10.
  4. У відділі ДРАЦС вони подають заяву на державну реєстрацію шлюбу.

Час і дата визначається організаторами проведення.

Нагадаємо, 31 березня “Шлюб за добу” стартував у Кропивницькому з подвійного весілля.

“Шлюб за добу” стартував у Кропивницькому з подвійного весілля

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Як у Кропивницькому зареєструвати шлюб за добу

  1. Папа,я женюсь на Олеге из Рады.
    Так он же пацан!
    – Ничего себе пацан; 45 лет.

Коментарі заборонені.