![17390375_1154873741302748_6067024472032262194_o](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17390375_1154873741302748_6067024472032262194_o-678x381.jpg)
Хореографічний колектив “В гостях у казки” із селища Нового виграв гран-прі всеукраїнського конкурсу “Березень! Канікули!”, який проходив 24-26 березня у Дніпрі.
Талановиті новенські танцюристи обійшли 25-ох інших учасників хореографічного конкурсу, і виграли також два перших місця у різних програмах змагання, розповіла Першій електронній керівник колективу, хореограф та балетмейстер-постановник Ірина Русул.
“У конкурсі брали змагання дуже сильні колективи з усієї України. Організатори нам навіть відразу повідомили, що на фестивалі не буде розігруватис гран-прі, щоб не образити жодного учасника. Але після виступів всіх учасників, у журі та керівників інших колетивів навіть сумнівів не було, що “В гостях у казки” на голову вище за всіх”, – каже керівниця колективу.
Ірина Русул також відзначила, що це вже третє гран-прі, яке “В гостях у казки” виграє цього року – раніше були найвищі відзнаки конкурсів у Кропивницькому та у Львові. А загалом відомий на всю Україну та за її межами колектив має вже 9 гран-прі різноманітних конкурсів.
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17636798_1154902811299841_5018711105725904514_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17632187_1154921514631304_653841520910613212_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17632072_1154908651299257_8821464314247031794_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17492626_1154905807966208_4560650654024725549_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17505041_1154919957964793_2301977923277835670_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17505163_1154897354633720_3133512637673684810_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17621691_1154904821299640_6179756061904708441_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17620372_1154923547964434_3530048007174575117_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17621910_1154920477964741_4648837981612599250_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17505084_1154878507968938_4097955047106830346_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17621956_1154882237968565_2022049356206033501_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17358782_1154887634634692_5718912428899983394_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17632304_1154886161301506_939509703186358493_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17635241_1154877964635659_1537659952637234_o.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/03/17636986_1154876961302426_6914615707560164482_o.jpg)
фото з Фейсбуку Ірини Русул
Від PERSHої особи: Ірина Русул розповіла про те, як будувалась танцювальна казка (ВІДЕО)