Важливо

Міськрада безоплатно передала на баланс “Дніпро-Кіровоград” добудований водопровід у Кропивницькому

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© dovidkam.com

Виконавчий комітет міської ради Кропивницького ухвалив рішення передати на баланс ОКВП “Дніпро-Кіровоград” 145 м добудованого зовнішнього водопроводу по пров. Лелеківському.

За рішення “Про безоплатну передачу завершеного будівництвом зовнішнього водопроводу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області” сьогодні, 28 березня, проголосували всі члени виконкому.

Згідно з Проектом рішення, будівництво коштувало місцевому бюджету 105 670 грн та довжиною 145 м.  Зовнішній водопровід передали у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області з оформленням на баланс обласного комунального виробничого підприємства “Дніпро-Кіровоград”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар