Важливо

На строкову військову службу з Кіровоградщини повинні призвати близько 700 осіб

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Із Кіровоградщини на строкову військову службу потрібно призвати близько 700 осіб. Призов буде здійснено у квітні-травні та у жовтні-листопаді 2017 року.

24 лютого 2017 року Президентом України Петром Порошенкоь підписано Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у 2017 році». Згідно з цим Указом визначено порядок звільнення військовослужбовців, які прослужили встановлені терміни, а також визначено порядок призову на строкову військову службу в 2017 році.

Визначено, що призвати на строкову військову службу будуть придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статті, яким на день відправлення на строкову службу виповнилося 20 років та осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Призов буде здійснено у квітні-травні та у жовтні-листопаді 2017 року. Указ Президента набрав чинності з 1 березня поточного року.

Однак законом визначено, що призовний вік на строкову військову службу починається з 18 років, тобто громадяни від 18 до 27 років повинні з’явитися з 1 березня до військового комісаріату за місцем проживання або за місцем прописки для уточнення даних, але відправка в місця призову на строкову військову службу буде здійснюватися вже з 20 до 27 років.

З Кіровоградщини на строкову військову службу потрібно призвати близько 700 осіб.

Також не слід забувати, що у разі неявки призовника без поважних причин на вимогу комісаріату на призовну комісію він понесе відповідальність встановлену законом. Перші два рази – адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, а тоді вже й кримінальна.

За матеріалами Кіровоградського обласного військового комісаріату

Поширити:

Залишити коментар:

коментар