Важливо

23 військовослужбовці Кіровоградщини направлені для виконання завдань в зону проведення АТО

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Більше як місяць тому, 4 лютого 2017 року, 23 військовослужбовці військових комісаріатів Кіровоградської області були відряджені терміном на 12 місяців для виконання обов’язків у підрозділах військової частини польова пошта В2095 за вакантними офіцерськими посадами відповідно до своєї фахової підготовки, а також попереднього досвіду служби.

У відрядження вибули військовослужбовці від молодших сержантів, старших лейтенантів до підполковників з різним досвідом служби, і саме ті, хто до цього часу не приймав участі в зоні проведення АТО.

Пункт постійної дислокації зазначеної бригади знаходиться безпосередньо в зоні АТО.

Це не перше відрядження і не перша група військовослужбовців що відправились в зону АТО. Так з листопада 2016 року і на даний момент продовжують виконувати обов’язки на вакантних посадах рядового, сержантського та офіцерського складу військової частини польова пошта В3500 – 7 військовослужбовців військових комісаріатів області.

Слід зазначити що періодично протягом 2016-2017 років до виконання службових завдань в зоні проведення АТО у складі управлінь оперативно тактичних угруповань та підрозділів цивільно-військового співробітництва залучаються офіцери Кіровоградського обласного військового комісаріату та районних (міських) військових комісаріатів області.

На даний час для виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції готуються ще 12 військовослужбовців військових комісаріатів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар