Важливо

У Кропивницькому запустять онлайн-чергу для отримання закордонного паспорту

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
начальник управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області Володимир Гончаренко

Найближчим часом у Кропивницькому планують запустити послугу онлайн-запису на чергу для отримання закордонного паспорту.

Про це сьогодні, 9 березня, повідомив начальник управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області Володимир Гончаренко.

“Нова послуга може з’явитися вже у травні-червні поточного року. Це дозволить значно спростити процедури отримання необхідних документів”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому запустять онлайн-чергу для отримання закордонного паспорту

  1. Мракобіси… спеціяльно створюють неможливі умови для життя і спеціяльно допомагають покинути країну в пошуках кращої долі… чим менше українців залишиться в Україні тим менше буде спротиву головній цілі владі відморозків порошенка – продаж національного надбання – нашої української земельки…

Коментарі заборонені.