Важливо

У Кропивницькому викладач Інституту журналістики розкаже, як писати про донорство

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Олександр Чекмишев / 112 Україна

Завтра, 10 березня,  у кропивницькому Прес-клубі реформ відбудеться тренінг для журналістів, медіа-активістів та блогерів про те, як висвітлювати реформу служби крові за найвищими професійними стандартами. Захід відбудеться в рамках проекту «Кров новин – новини крові».

ПРОГРАМА
12.00 – 12.20 – представлення результатів моніторингу висвітлення проблем донорства та реформування служби крові у телевізійних, друкованих та онлайн-ЗМІ Кропивницького, Житомира, Львова і Харкова. Кількісні і якісні показники, коментарі медіа-експертів.

12.20 – 13.00 – перегляд і аналіз сюжетів, публікацій у пресі та онлайн-ЗМІ про донорство крові. Які теми порушуються, чи відповідає висвітлення професійним та етичним стандартам журналістики. Які теми у сфері донорства висвітлюють, а які замовчують житомирські, львівські, харківські та кіровоградські мас-медіа? Чому тема донорства крові нині – одна з найактуальніших для журналістів? Що заважає Україні побудувати сучасну службу крові? Як журналісти можуть рятувати життя, просто виконуючи свої професійні обов’язки? Також організатори поділяться конкретними професійними прийомами та навиками, зокрема з «олюднення» матеріалів та уникнення «кадрів-канібалів».

13.00 – 14.00 – «Правда і міфи про донорство крові»: оптимальні підходи та технології висвітлення реформи системи крові. Відповіді на поширені запитання, такі як: Хто може і хто не може бути донором крові? Чого не можна робити упродовж трьох днів до запланованої донації? Чи можна їсти в день донації? Скільки кабінетів слід обійти, щоб здати кров? Чи платять донорам? Що робити, якщо ви прийшли здати кров, а вам відмовили в цьому праві?Чому важливо здавати кров не імпульсивно, а регулярно? Як сталося так, що донорської крові бракує і водночас її виливають? Що дорожче: заготовити кров чи утилізувати?

Тренери:

  • Олександр Чекмишев, доктор наук із соціальних комунікацій, викладач Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, медіа-експерт Асоціації «Спільний простір»
  • Юлія Новобранець, координаторка проектів ВМГО «Асоціація молодих донорів України»

Організатори: Асоціація «Спільний простір», ВМГО «Асоціація молодих донорів України».


Подробнее: http://tusovka.kr.ua/afisha/2017/03/10/sluzhba-krovi-v-ukraini-realii-i-kartinka-u-zmi?from=event-list

Поширити:

Залишити коментар:

коментар