Важливо

Студенти кропивницького педуніверситету долучилися до флешмобу 22 Pushup Challenge

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

3 березня 2017 року студенти фізико-математичного факультету КДПУ імені Володимира Винниченка прийняли участь у флешмобі #22 Pushup Challenge (22 згинання та розгинання рук в упорі лежачи).

Викладачі та студенти фізмату підтримали ініціативу факультету фізичного виховання нашого університету і провели колективну акцію на підтримку воїнів-ветеранів з посттравматичним синдромом, воїнів антитерористичної операції на Сході країни та з метою популяризації здорового способу життя.

В акції взяли участь проректори університету С.П. Михида та Є.О. Клоц та близько сорока викладачів та студентів фізмату на чолі з деканом факультету Р.Я. Ріжняком.

Учасники флешмобу #22 Pushup Challenge передали естафету науково-педагогічним працівникам та студентам тих факультетів та структурних підрозділів вищих навчальних закладів України, які займаються підготовкою фахівців в галузях точних, природничих, філологічних, історичних і комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Раніше, головне управління Національної поліції Кіровоградської області, на чолі з керівником відомства Сергієм Кондрашенком долучились до світового флешмобу #22PushupChallenge

Нагадаємо, раніше у флешмобі взяли участь кропивницькі патрульні поліцейські.

Патрульні отримали естафету від від 79-ої окремої десантно-штурмової бригади і передали її спецпризначенцям 3-го полку.

Легендарні спецпризначенці на чолі з командиром полку Олександром Трепаком відтиснулись 22 рази і передали естафету Управлінню Сил спеціальних операцій України та особисто командувачу ССО генерал-майору Ігорю Луньову, а також ССО Естонії, Литви та Латвії і ДУК “Правий сектор” та особисто командиру 5 батальйону ДУК.

22 Pushup Challenge — флешмоб, започаткований в США в 2016 році, який набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла. Учасники флешмобу протягом 22 днів віджимаються від підлоги 22 рази перед відеокамерою і передають естафету далі.

Сучасну назву флешмоб отримав після оприлюднення звіту департаменту у справах ветеранів в США в липні 2016 про самогубства серед ветеранів США за 2014 рік. З’ясувалося, що близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки. Пізніше цю цифру уточнили і знизили до 20 (7403 ветерана армії США покінчили життя самогубством в 2014 році). Для попередження самогубств серед ветеранів був започаткований рух #22Kill, на сайті якого можна пожертвувати гроші на допомогу ветеранам, а також ведеться рахунок віджимань.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар