Важливо

У Кропивницькому почнуть відновлювати дороги

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому почнуть терміново ремонтувати дорожнє покриття після зимового періоду експлуатації. Про це сьогодні, 6 березня, під час апаратної наради розпорядився міський голова Андрій Райкович.

Як повідомляє сайт міськради, поки що великі ями будуть засипати і першочергово це робитимуть на магістральних шляхах, де курсує міський транспорт. Проте, як тільки запрацюють асфальтові заводи, то відразу розпочнуться повноцінні ремонтні роботи. Їх міський голова наказав проводити швидко, але по-господарськи, з усією відповідною документацією, через всі передбачені тендерні і необхідні фінансові процедури.

Разом з тим, комунальники зобов’язані провести моніторинг всіх люків, колодязів та інженерних мереж на дорогах міста. Це для того, щоб ремонтні роботи виконувалися у правильній послідовності: спочатку підземні комунікації, а потім – дорожнє покриття.

– Прошу водоканал, тепловиків – сьогодні починайте обстеження своїх мереж – наголосив Андрій Райкович. – Вже зараз багато провалених і утоплених колодязів, вкрадених кришок люків. До речі, ми так і не почули від поліції, чи виявлено хоча б один пункт чи якусь групу злодіїв, хто краде зливні решітки та люки?

Наводити лад вже незабаром почнуть і на цвинтарях Кропивницького. Міський голова дав завдання не чекати до Великодня, а почати прибирання кладовищ, як тільки сприятиме цьому погода.

За ями на дорогах у Кропивницькому двох посадовців притягнули до адмінвідповідальності

Поширити:

Залишити коментар:

коментар