Важливо

Що шукають до 8 березня: оригінальні та популярні запити мешканців Кіровоградщини

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Вважається, що 8 березня як свято втратило актуальність. Проте інтерес українців до нього, згідно з пошуковою статистикою Яндекса, не вщухає. Щороку на початку березня українські користувачі запитують Яндекс про Міжнародний жіночий день понад два мільйони разів. Із них близько 52 тисяч пошукових запитів надходить від мешканців Кіровоградської області.

Схоже, що заздалегідь готуватися до свята жителі Кіровоградщини не звикли — втім, як і користувачі з інших регіонів країни: кількість пошукових запитів сягає піку тільки о 9—10 ранку 8 березня, коли відкладати вже нема куди.

(увімкніть показ зображень для перегляду картинки)

За даними пошуку Яндекса, до 8 Березня мешканці Кіровоградської області найчастіше хочуть знайти в інтернеті:

1. Привітання
2. Вірші
3. Зображення
4. Листівки
5. Пісні
6. Сценарії
7. Прозу
8. Подарунки

Цілком очікувано на першому місці пошукового рейтингу опинилися віншування: кожний третій запит до Яндекса про свято містить слова «привітання» або «поздоровлення». Найчастіше шукають вітання із 8 Березня для мами українською мовою. Трапляються й оригінальніші запити — наприклад, у Кропивницькому шукали [смішні привітання з 8 березням на українській]*, а в Олександрії — [привітання від міського педіатра з 8 березня].

Душа жителів Кіровоградщини особливо тяжіє до поезії — поздоровлення у віршах шукають у 6 разів частіше, аніж у прозі:

[вірш на 8 березня вчительці на українській мові 1 класу] [вірш про жінок на 8 березня найтепліші складені власноруч] [привітання з 8 березня тюльпани вірш] [вірш для мами на 8 березня від дочки щоб вона заплакала]

Чимало користувачів віддає перевагу візуальним привітанням — листівкам чи зображенням. Ті, хто шукає листівки, здебільшого цікавляться, як їх зробити або намалювати самостійно. А ось кілька оригінальніших запитів:

[листівки до 8 березня своїми руками шаблони витинанки] [смішні листівки про 8 березня] [як зробить откритку легко і на 8 березня картинки вчительці]

Так само часто, як листівки, шукають зображення із привітаннями до 8 Березня. Кропивничан переважно цікавлять красиві або дотепні картинки, часом анімовані. А іноді вони точно знають, чого хочуть. Наприклад:

[роздрукувати картинки на 8 березня з тваринками],
[красивий малюнок до 8 березня великі малюнки і красиві картинки].

Досить популярними виявились запити до 8 Березня про пісні, найчастіше шукають про маму і зазвичай дитячі: [дитячі пісні для мами на 8 березня]. Приблизно така ж кількість запитів про сценарії. Шукають переважно сценарії для школярів, але трапляються запити про сюжети свят і для інших вікових категорій: [сценарій до 8 березня для мам і бабусь] та [скачати сценарій до 8 березня для сільського клубу].

Як і у будь-яке інше свято, чимало користувачів стикається із проблемою вибору подарунків. Дані Яндекса свідчать про те, що третина користувачів, які запитують про подарунки, має намір робити презент на 8 Березня власноруч:

[подарунки до 8 березня своїми руками для вчительки] [подарунки своїми руками до 8 березня для бабусі не на клей] [подарунок на 8 березня своїми руками із резинок]

Найпопулярніший матеріал для подарунків своїми руками на Кіровоградщині — папір, на другому місці — бісер. Також їх часто хочуть виконати у техніці квілінг. Причому мешканці Кіровоградської області рідко шукають, як зробити подарунки швидко або легко, тож готові справді докласти часу та зусиль на створення handmade-презенту.

Решта користувачів, яка переймається цією темою, запитує, «що подарувати». Місцеві жителі, схоже, не надто економлять на подарунках, бо майже не шукають дешеві та недорогі варіанти. Найпоширеніший запит у цій категорії — [що подарувати мамі на 8 березня]. Найчастіше подарунки та поздоровлення шукають для мами, на другій сходинці за кількістю запитів — вітання для вчителів, третю розділили поздоровлення для бабусі та колеги. Дехто намагається знайти універсальні привітання. Наприклад, запит із Кропивницького: [привітання з 8 березня дівчат з іменами аня яна вера лена катя руслана].

Ось ще кілька цікавих та оригінальних запитів мешканців Кіровоградської області про 8 Березня:

[подарунок мамі на 8 березня своїми руками з паперу кольори фіалковий зелений] [скачать мр3 музика для роздачі подарунків на 8 березня] [що можна сплести до 8 березня з резинок на гачку] [вірш на 8 березня для дівчаток про вероніку 8 років] [малюнок для 8 березня з ведмедиком який держе квіти] [відео свята 8 березня з чебурашкою] [сценка до 8 березня він не впустив котлету не кутався в газету]

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Що шукають до 8 березня: оригінальні та популярні запити мешканців Кіровоградщини

  1. Хм, цікава статистика) Для мене, як для людини, яка завжди готує подарунки як мінімум за тиждень-два до свята, шукати “що подарувати” в день самого свята видається пустою тратою часу – всеодно нічого гарного не знайдеш. Хіба що можна придбати універсальний подарунок типу квітів, солодощів або зробити якусь приємність близькій людині. Але для цього не потрібно сидіти в інтернеті, бо це прості й очевидні речі)
    А от щоб підібрати подарунок для конкретної людини, враховуючи її вподобання, бажання, треба витратити немало часу. Це треба робити навіть не за день-два до свята, а набагато раніше.
    Ще непоганий варіант: пошукати в інтернет-магазинах розділи з подарунками, зараз є такі на багатьох сайтах. Як правило, там пропонують більш-менш класичні моделі одягу чи аксесуарів, такі що подобаються більшості людей. До того ж на них можуть дати знижку. Мені так чоловік купував золоті сережки на https://gold.ua/products/ser-gi – підбирав по знаку зодіака) Я взагалі-то вважаю це нісенітницею, однак якось вийшло, що сережки він дійсно вибрав дуже вдало і вони насправді мені сподобалися. Хоча в гороскопи не вірю. Але тут теж, бажано замовляти хоча б за 2-3 дні, щоб встигнути з доставкою.

Коментарі заборонені.