Важливо

Командувач Нацгвардії України та очільник поліції Кіровоградщини обговорили питання співпраці

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото kg.npu.gov.ua

У рамках візиту до Кропивницького командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров зустрівся з керівником поліції Кіровоградської області Сергієм Кондрашенком.

Основну увагу учасники зустрічі приділили питанням ефективності взаємодії поліції та підрозділів Нацгвардії, які дислокуються на Кіровоградщині, пише сайт ГУ НП Кіровоградщини.

Зі свого боку, шеф поліції області Сергій Кондрашенко запевнив, що співпраця з Нацгвардією є важливою складовою в успішній роботі з профілактики правопорушень і протидії злочинності.

Зокрема, особовий склад НГУ активно залучається до охорони публічного порядку під час проведення масових заходів та здійснення патрулювання на вулицях міста.

17038797_1805378046353805_1671160660924082566_o

Командувач НГУ генерал-лейтенант Юрій Аллеров наголосив, що на сьогодні питання безпеки особливо актуальні, а Нацгвардія та поліція завдяки скоординованим спільним зусиллям зроблять все можливе, аби забезпечити захист прав і свобод громадян.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар