Якість надання послуги напряму залежить від вартості – начальник управління транспорту Кропивницького

Сьогодні, 21 лютого, у день, коли в Кропивницькому здорожчав проїзд у громадському транспорті, прес-конференцію у міськраді дав начальник управління транспорту Олександр Вергун.


За його словами, учора, 20 лютого, між перевізниками та управлінням було підписано додаткові угоди про обладнання GPS-навігаторами та підключення до диспетчерської системи. Угоди уклали згідно рішення виконавчого комітету від 16 лютого 2017 року. Відповідно, відсьогодні вступили у дію нові граничні тарифи на проїзд – 4,50 грн у маршрутних таксі і 4 грн у автобусах у звичайному режимі руху.

Олександр Вергун запевнив, що якість надання послуг напряму залежить від вартості.

“Наприклад, одна заправка машини коштує нині 600-700 грн, а одної заправки не вистачає до 22.00, тому водії не мають змоги курсувати до цього часу”, – розповів начальник управління транспорту.

Відсьогодні здорожчав проїзд в громадському транспорті Кропивницького

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Якість надання послуги напряму залежить від вартості – начальник управління транспорту Кропивницького

  1. ВОТ ТЕПЕРЬ ПОНЯТНО ПОЧЕМУ МАРШРУТОК НА МАРШРУТАХ №№ 103, 126 ПОСЛЕ 18-30 час. НЕТ У НИХ ОКАЗЫВАЕТСЯ НЕ ХВАТАЕТ “ЗАПРАВКИ”, А ВОТ НА МАРШРУТЕ № 8 ХВАТАЕТ ЗАПРАВКИ, ИМ ЗА ЭТО ОТДЕЛЬНОЕ СПАСИБО !!!

  2. Для того что бы качественными были пассажирские перевозки, нужны большие автобусы, а не эти газели прошлого века, и заправки будет хватать и места для людей. График движения отсутствует, в маршрутках накурено, правила дорожного движения водители маршруток не соблюдают, и еще много негативного. БАРДАК.

Коментарі заборонені.