![16805283_198448847298483_222474936_o](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/02/16805283_198448847298483_222474936_o-678x381.jpg)
Філія Донецького національного медичного університету, яка зараз функціонує у Кропивницькому, повинна перетворитися на повноцінний медичний університет.
Про це сьогодні, 16 лютого, під час зустрічі із делегацією навчального візиту у рамках національної програми “Маршрути успіхів”, заявив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
За його словами, Кіровоградщина відчуває кадровий дефіцит медичних працівників.
Очільник міста також повідомив, що зараз будується будинок, у якому 21 квартиру нададуть медичним працівникам.