Важливо

Пайовики з Кіровоградщини скаржаться на порушення їх прав

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Сьогодні, 6 січня, у Кропивницькому відбулась прес-конференція мешканців села Верблюжка, які заявили про ошуканство з боку підприємства О. Тарасова “Агрофірма “Престиж”.

Правозахисник Павло Дайнеко повідомив, що до нього звернулось 32 селянина з проханням відстояти їхні законні права.

Пайовик Сергій Сушко розповів, що орендатор, не зважаючи на численні обіцянки, не виплатив вчасно кошти за пай:

“Мій договір з агрофірмою завершився ще на початку травня минулого року, далі я його продовжувати не хотів. Однак Тарасов попросив відтермінувати рішення через те, що на паю вже проводились земельні роботи, а кошти пообіцяв виплатити до 31 грудня 2016 року. Наразі ніхто зі мною на контакт не виходив і гроші я не отримав”.

Пайовики стверджують, що проблема існує лише з тими, хто відмовився від продовження договорів оренди. Тож, на їхню думку, невиплата коштів є способом залякування людей, які хочуть самостійно розпоряджатися своєю землею.

“Про свої наміри не продовжувати оренду я повідомив Тарасова ще за рік, – запевняє власник паю Микола Терещенко. – Після цього у кожній розмові зі мною він використовував нецензурну лексику, а до деяких селян приїздили молодики з погрозами. Лише останнього разу, у телефонному режимі, мені пообіцяли після 10 січня виплатити борг у розмірі 4400 грн”.

Начальник земельного відділу підприємства “Агрофірма “Престиж” Олександр Вєсільов заявив, що прес-конференція є чорним піаром проти їхньої компанії і протизаконних дій не відбувається, адже у договорах прописано, що порушенням слід вважати лише “систематичну невиплату коштів за оренду”:

“Наша компанія має міжнародну сертифікацію, тому систематична невиплата орендних коштів неможлива. Це витівки конкурентів. Затримка відбулася через те, що всі працівники пішли у відпустку ще 23 грудня і вийдуть з неї лише 10 січня. Всі кошти будуть виплачені до кінця поточного місяця”, – запевнив Олександр Вєсільов.

15935166_173191333157568_1300341999_o

Проте селяни з недовірою поставилися до обіцянки і заявили, що якщо їхніх прав не будуть дотримуватися, вони звернуться з позовом до суду.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Пайовики з Кіровоградщини скаржаться на порушення їх прав

  1. Сьогодні вже 22 лютого 2017 року. Ніяких розрахунків Верблюзькі пайовики Новгородківського району Кіровоградської області ПП Агрофірми Престиж так і не отримали.

Коментарі заборонені.