![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/12/Bezymyannyj-12-678x381.jpg)
Шановні земляки!
Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
За традицією новорічні свята ми зустрічатимемо у родинному колі, серед близьких та рідних, згадуватимемо 2016 рік, будуватимемо плани на прийдешній – 2017.
Нехай у Новому році здійсняться усі ваші задуми! Бажаю усім нам миру та скорішого повернення військових з війни додому! Здоров′я та сімейного благополуччя вашим родинам! Нехай 2017 принесе достаток, стабільність та процвітання!
З Новим роком!
З повагою народний депутат України Станіслав Березкін