Важливо

Кропивницький брейк-дансер Kuzya виступив у японському батлі кращих бі-боїв світу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Бі-бой Kuzya © Nika Kramer/Red Bull Content Pool

Сьогодні, 3 грудня, в японському місті Наґоя 16 найсильніших бі-боїв світу зустрілися у битві за звання найкращого. Серед них – кропивницький брейк-дансер Олег Кузнєцов, відомий, як Kuzya.

Переможець Red Bull BC One отримає путівку до Undisputed – фіналу серії, яка охоплює найпрестижніші контести світу та збирає їхніх переможців. Український бі-бой Kuzya з Кропивницького отримав інвайт до головної битви року.

Наразі змагання в Наґої вже стартували. На жаль, Kuzya програв свій перший батл японському брейк-дансеру Nori. Двоє суддей віддали перевагу українцю, троє – японцю.

Онлайн трансляцію змагань Red Bull BC One можна дивитися на сайті redbull.tv.

Нагадаємо, у травні Kuzya, переміг у фіналі світової першості з брейк-дансу Unbreakable Bboy Championship в категорії “один на один”.

Читайте також: Кропивницький брейк-дансер Kuzya: запрошення на світовий фінал – це вже велике досягнення для мене

Поширити:

Залишити коментар:

коментар