Важливо

У Кропивницькому топонімічна комісія погодила рішення про демонтаж пам’ятника героям-комсомольцям

Топонімічна комісія міськради Кропивницького повністю підтримала петицію волонтерки Оксани Червоної щодо упорядкування скверів, названих іменами героїв АТО Анатолія Бузуляка та Олександра Кондакова у частині, яка стосується демонтажу пам’ятника героям-комсомольцям.


Сквер, де розташований цей комуністичний пам’ятник, нині носить назву загиблого воїна 3-го полку спецпризначення Олександра Кондакова. Тому Оксана Червоная у своїй петиції вимагала облаштувати цей сквер і прибрати звідти комуністичний пам’ятник.

Щодо цього скверу у комісії не виникло ніяких питань, адже він не належить до пам’яток культурної спадщини, які охороняються законом.

Топонімічна комісія погодила це питання і тепер його мають розглянути на черговому засіданні сесії міські депутати.

14971920_1170200346388946_1483856710_n

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У Кропивницькому топонімічна комісія погодила рішення про демонтаж пам’ятника героям-комсомольцям

  1. Це потрібно було зробити ще раніше, і до відзначення подій Майдану, а не ховатися різними відмовками під різним приводом, в чому і все обличча такої старої ще владної бюрократії. Як і тих, хто навіть в дні пам*яті загиблих на Майдані знову підіймають белькет нібито про якусь статистику, яку самі і вигадали до повернення імперської назви того “лисограда”, чи “Ели советы град”, як та совкова газетка типу “Кіровоградська правда”, та проімперська “Єлісоветградський тиждень, ще і видаляючи зі своїх сайтів всі коментарі, що не збігаються з хворобливим и амбіціями їх керівництва, як знущання над тими, хто на Майданах виборював право позбутися імперських проявів колишнього.

  2. Цікаво, чи багато таких переповнених лайном коментаторів?

Коментарі заборонені.