Важливо

На реконструкцію школи на Кіровоградщині виділено більше 5 млн грн

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
З ходом ремонтних робіт, що тривають у навчальному закладі, ознайомився голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, який відвідав село Подорожнє у рамках робочої поїздки до Світловодського району.

Пише сайт ОДА.
У рамках реконструкції заплановано повністю замінити покрівлю шкільної будівлі, внутрішню систему опалення, утеплити зовнішні фасади та провести заміну вікон на енергозберігаючі склопакети.
Загальна вартість ремонтних робіт складає 5,4 млн. грн., у тому числі 4,7 млн. грн. за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку територій.
Окрім зазначених коштів, за рахунок районного та сільського бюджетів на капітальний ремонт навчального закладу профінансовано 615,7 тис. грн.
Жителі Подорожненської громади схвально оцінюють заходи місцевої влади, спрямовані на відновлення навчального закладу, адже за відсутності нормальних умов для навчання, багато батьків змушені відправляти своїх дітей до інших шкіл у сусідньому Світловодську. Проте вони виявляють бажання, щоб по завершенні капітального ремонту, їхні діти продовжили навчання у рідному селі.
На сьогодні у Подорожненському навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” навчається більше 100 учнів, 10 з яких довозяться на навчання шкільним автобусом із сусіднього села Нагірного. А у дитячому садочку, який також входить до складу НВК, виховується 20 дітей дошкільного віку.
Сергій Кузьменко відзначив, що Подорожненська школа має перспективу, адже розташована у великому населеному пункті. Проте, сама будівля НВК потребувала реконструкції, адже багато десятиріч там не проводився капітальний ремонт. – Зважаючи на важливість цього питання, ми звернулися до народних депутатів України від Кіровоградщини, аби вони через фонд соціально-економічного розвитку територій посприяти нам у реалізації цього важливого проекту. Було прийняте позитивне рішення, і школа буде відремонтована, – наголосив очільник області.
Голова облдержадміністрації також зазначив, що було б доречніше проводити зазначені ремонтні роботи влітку, проте фінансування розпочалося лише восени. – Наразі, я переконався, що будівельники успішно справляються з поставленим перед ними завданням, і вже до кінця року більше ста дітей зможуть піти до оновленої школи, – підкреслив Сергій Кузьменко.
Варто зазначити, що підрядною організацією вже виконано 60 % обсягів ремонтних робіт. Будівельники
планують завершити повну реконструкцію Подорожненської НВК до 20 грудня, і вже з 25 грудня ввести шкільну будівлю в експлуатацію.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар