Важливо

Місто завершує рік без боргів в соцсфері

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Про це на своїй прес-конференції заявив міський голова Андрій Райкович.

“Одним із головних досягнень нової міської влади є той факт, що місто завершує рік без боргів в соціальній сфері”, – сказав Райкович.

Він розповів, що напередодні міська влада зіткнулася з проблемою заборгованості перед працівниками теплових підприємств міста.
“Ситуація на Теплоенергетику потребує глибокого вивчення, адже попередніми керівниками підприємства було покладено значну суму на депозит у банку “Фінанси і кредит”, а наразі їх зняти неможливо”, – повідомив міський голова.

Завдяки розумінню депутатів, які перенаправили зекономлені кошти бюджету на погашення боргу перед парцівниками “Теплоенергетика”, проблему фінансової заборгованості було вирішено. Але, як розповів Андрій Райкович, була загроза того, що робітники не вийдуть на роботу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар