В Олександрії хочуть прибрати кіоски із тротуарів і газонів

Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко під час сесії міськради виступив проти кіосків та МАФів на тротуарах та газонах.

Про це за інформацією міськради повідомляє Перша електронна газета.

«Мені б хотілося, щоб ми не лише говорили про європейський напрямок розвитку, а вже сьогодні робили певні кроки, щоб місто ставало по-справжньому європейським. Європейське місто – це коли жителі мають вільний міський простір, відпочивають у парках, скверах, пересуваються по тротуарах із комфортом», – наголосив очільник громади.

Пан Кузьменко водночас висловив вдячність підприємцям за робочі місця, податки, які вони сплачують до місцевого бюджету.

«Але хотів би пояснити, що не потрібно вимагати від виконавчої влади продовження чи надання дозволів встановлювати торгові місця у вигляді МАФів на тротуарах. Ми готові до співпраці, готові шукати нові рішення та давати можливість тим, хто хоче працювати. Проте закликаю – поважайте право олександрійців жити у європейському місті і мати свій публічний простір», – додав він.

У той же час Сергій Кузьменко зауважив, що ця робота не проводитиметься у воєнний час. У майбутньому ці заходи планується розпочати із проспекту Соборного.

Нагадаємо, 53 млн грн отримає Олександрія для ремонту Мультипрофільного ліцею.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар