Для Перемоги: У Соколівській громаді закликали в рази більше садити городини

foto-planeta.com

Соколівський сільський голова Інна Завірюха (Кропивницький район) закликала жителів громади збільшити висадку городніх культур.

Звернення оприлюднено на сайті ОТГ, повідомляє Перша електронна газета.

Сьогодні ми тримаємо тиловий фронт, не менш важливий ніж на передовій. За тиждень-два розпочнеться період садіння городів. Звертаюся до всіх по можливості садити городи. Давайте думати не тільки про себе, а й про тих людей, які виїхали з сіл, які пішли на фронт захищати Україну, про тих, хто не може посадити город і про тих, хто приїхав на нашу територію, полишивши рідний дім у прифронтових містах і селах.
Давайте садити городи! Відро картоплі – для себе і два – для інших людей. Навіть якщо вам не потрібно стільки овочів, вони потрібні для наших воїнів, для тероборони, для переселенців. Не треба сподіватися на херсонські цибулю, помідори і кавуни, на чернігівську картоплю – їх може і не буде. А нам треба виростити стільки врожаю, щоб вистачило і нам, і сусідам…

Давайте садити городи! Свої і своїх літніх сусідів. Будьте чуйними, допоможіть стареньким не тільки скопати грядку, а й поділіться насінням. Поцікавтеся, де заселилися люди з інших областей, допоможіть їм зорати город, запропонуйте свою допомогу знаряддям, посівним матеріалом. Хай вродить і вам і їм. А якщо врожай буде щедрим, то зможете ще й продати надлишок.
Пам’ятайте, Перемога кується не тільки на фронті, а й у тилу…», – йдеться у зверненні.

Читайте також:

Райкович дав завдання збільшити вирощування овочів

На Кіровоградщині створили консультативну раду для підтримки аграріїв

Поширити:

Залишити коментар:

коментар