Важливо

Керівник підприємства з Кіровоградщини планує відновити легендарну «Мрію»

Керівник виробничої компанії «Велта» з Кіровоградщини заявив, що мріє після війни взяти участь у відновлення легендарного літака АН-225 «Мрія».

Про це Андрій Бродський написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Це поки що мрія, але я завжди домагався виконання того, про що мріяв. Так от, я мрію після нашої Перемоги, взяти участь у відтворенні легендарної української “Мрії” Легендарного літака, знищеного рашистськими загарбниками.

Ось уже кілька років, а в останні тижні особливо, я мрію побудувати в новій, звільненій, післявоєнній Україні найкращий і найсучасніший завод, що випускає металевий титан! Дивлячись на знищення в моїй рідній країні міст і сіл, мостів і доріг, десятків підприємств таких, як завод «Антонов», і найголовніше – дивлячись на тисячі вбитих і поранених українців, я абсолютно за новим переосмислюю фразу: НІКОЛИ ЗНОВУ!

Тому я дуже сильно хочу внести свою титанову частку не тільки у відтворення нашої «Мрії», а й у створення найпотужнішого бойового авіаційного флоту України. Хочу і можу брати участь у створенні ракетного щита та меча нашої країни, щоб більше ніколи в жодній країні ми нічого не просили! І щоб будь-який наш сусід знав, що Україна має власний щит і меч! Ну і звичайно свій цивільний авіаційний та космічний флот. Ось така в мене є МРІЯ, друзі! Слава Україні!, – зазначив Андрій Бродський.

Як відомо, 27 лютого російські окупанти знищили флагман української авіації – легендарний Ан-225 «Мрія».

Читайте також:

Між Новомиргородом і Бирзуловим збили російську ракету

«Велта» збільшить експорт до США

Поширити:

Залишити коментар:

коментар