Важливо

На Кіровоградщині розроблятимуть ще одне літієве родовище

© dp.tax.gov.ua

Уряд розпочинає підготовку до проведення конкурсу на розвідку, видобуток та збагачення літієвої руди на ділянці “Добра”, що поблизу села Тернове на Кіровоградщині, на умовах угоди про розподіл продукції (УРП).

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією “Бізнес Цензор”.

Ділянка “Добра” з покладами руд літію та оксидів танталу, ніобію, рубідії, цезію, берилію, олова має площу 300 га. Загалом в Україні відомі два родовища літієвих руд і дві ділянки, половина з них на Кіровоградщині – у Маловисківському і Добровеличківському районах.

Уряд ухвалив рішення створити робочу групу, яка готуватиме технічне завдання та рекомендації щодо конкурсних умов по “Добрій”. Міжвідомча комісія, після узгодження ТЗ та рекомендацій, надасть їх на розгляд Кабінету міністрів для погодження та оголошення прозорого конкурсу на вказану ділянку.

Нагадаємо, у 2016 році Кіровоградська обласна рада надала дозвіл ТОВ «Українські рідкісні метали» на користування Полохівським родовищем літієвих руд у Маловисківському районі  – найбільшим в Європі. Як повідомлялося раніше, згадане ТОВ пов’язане з кримінальними «авторитетами» і бізнес-партнерами екс-міністра МВС Арсена Авакова. Тому сумнівне рішення обласної ради намагалися скасувати через суд.

Читайте такожНа Кіровоградщині незаконно видобувають камінь на закритому родовищі і постачають на “Велике будівництво”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар