Важливо

У Кропивницькому анонсували будівництво вертолітного майданчика й спорткомплексу

© 20.ua

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна в ефірі телеканалу «UA:Кропивницький» анонсувала початок будівництва у 2022 році низки масштабних об’єктів у рамках програми президента «Велике будівництво».

«Плануємо розпочати будівництво масштабного сучасного спорткомплексу, під нього вже виділено земельну ділянку на околиці Кропивницького по вулиці Жадова. Наразі працюємо над виготовленням проєктно-кошторисної документації», – повідомила Марія Чорна.

Також очільниця області анонсувала і будівництво урбан-парку на Набережній в обласному центрі, модернізацію обласної лікарні, зокрема реконструкцію операційного блоку та утеплення і переоснащення лікувальних корпусів.

«В обласній лікарні також плануємо будівництво вертолітного майданчика для транспортування санацією пацієнтів, а в дитячій обласній лікарні хочемо провести реконструкцію харчоблоку. Для виконання цих робіт наразі також розробляється проєктно-кошторисна документація», – додала Марія Чорна. Окремо очільниця області акцентувала, що планується включення до програми «Велика реставрація» відновлення обласної філармонії.

Читайте також:

У Кропивницькому завершили реконструкцію дитячо-юнацької школи олімпійського резерву

Як у Знам’янці Другій будують новий міст

Поширити:

Залишити коментар:

коментар