У Кропивницькому зросте фінансова підтримка ОСББ

У Кропивницькому представили програму “Затишне місто” на 2021 – 2025 роки. Згідно неї, цього року на два мільйона гривень зросте сума співфінансування капітальних ремонтів будинків ОСББ.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Торік на фінансову підтримку об’єднань власників житла виділили чотири мільйони, у поточному планується використати шість мільйонів гривень.

Також у міському бюджеті закладені п’ять мільйонів гривень на ремонти покрівель житлових будинків, ще п’ять – на капітальний ремонт внутрішньодворових доріг.

“Великою проблемою для міста стає завершення терміну експлуатації відразу у 181 ліфта міських багатоповерхівок, – відзначила начальниця головного управління ЖКГ Тетяна Савченко. – Тому нас у цьому році чекає велика і системна робота з їх капітального ремонту. На виконання цих заходів ми передбачили 14, 9 мільйонів гривень”.

Продовжиться активна реалізація у Кропивницькому програми «Світле місто». На її втілення запланували три мільйони гривень. Ще 600 тисяч гривень будуть використані у поточному на облаштування зупинок громадського транспорту.

“500 тисяч гривень ми плануємо вкласти в розробку схеми теплопостачання міста”, – повідомила Тетяна Савченко.

Понад 40 мільйонів гривень у кошторисі програми заплановано на капітальний ремонт вулиць, 5 мільйонів – на капітальне відновлення міських тротуарів. У планах ГУ ЖКГ виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт автодорожнього мосту по вулиці Київській.

У свою чергу, Андрій Райкович, ознайомившись із презентацією програми, звернув увагу посадовців на важливість організації транспортної розв’язки на Салганних пісках, де буде розміщена сучасна багатопрофільна міська лікарня, тому чекає від головного управління ЖКГ відповідних пропозицій.

Нагадаємо, Кропивницький на передостанньому місці у рейтингу бюджетів обласних центрів.

Читайте також: У Новоукраїнській громаді поставили нові торгівельні павільйони

Поширити:

Залишити коментар:

коментар