У Кропивницькому пропонують підвищити ціни на проїзд на час карантину

Голова обласної асоціації перевізників Дмитро Вінницький каже, що за його оцінками, через карантин автопідприємства відучора і до 3 квітня працюватимуть у збиток. Він чекає “податкових канікул” від влади. Натомість, начальник управління транспорт Віктор Житник пропонує підвищити ціни на проїзд для кропивничан.

Про це йдеться на сайті UA: Кропивницький, повідомляє Перша електронна газета.

За даними Дмитра Вінницького, заступника голови обласної асоціації перевізників, відучора автопідприємства міста працювали без прибутку, всі зароблені гроші витратили на паливно-мастильні матеріали.

‘‘Є фінансова проблема зараз, але ми сподіваємося, що керівництво держави прийме рішення щодо якихось податкових канікул, для того, щоб ми дійсно не зайшли у фінансову кабалу’’.

Щоб перевізники не несли збитки, начальник міського управління транспорту Віктор Житник пропонує підвищити плату за проїзд для кропивничан.

‘‘Дуже великі збитки будуть. Ми працюємо над тим, як унеможливити їх. Логічним було б підвищити вартість проїзду. Але підвищення вартості проїзду – це складна процедура, вона відрегульована державою таким чином, що провести її так одномоментно неможливо’’.

Заступник голови обласної асоціації перевізників вважає, за нинішньої ситуації водії будуть відмовлятися виїжджати на маршрут.

Нагадаємо, у Кропивницькому заборонили перевозити більше 10 пасажирів у громадському транспорті.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар