Важливо

Які проекти реалізують на Кіровоградщині за 138 мільйонів із ДФРР

© pixabay.com

На реалізацію регіональних проектів Кіровоградщини передбачено 138 млн грн із Державного фонду регіонального розвитку. Ці кошти спрямують на 5 перехідних проектів з минулого року, та оберуть декілька проектів, з тих, які пропонують кропивницькі нардепи.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту Кіровоградської облдержадміністрації.

В ОДА днями відбулося засідання обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Нинішнього року на реалізацію регіональних проектів Кіровоградської області в ДФРР передбачено 138 мільйонів гривень. Із них 71,4 млн. грн. буде спрямовано на завершення 5 перехідних об’єктівм – Олександрійський міський Будинок культури, школа в Побужжі та Новій Празі, обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву №2 та будівництво Долинського групового водопроводу. Цей перелік вже схвалено Урядом та затверджено обсяг фінансування. Також у цей перелік входить і будівництва дитячого садка «Веселка» у Голованівську

Окрім того, надійшли пропозиції народних депутатів, які згідно зі статтею 29 Державного бюджету на 2019 рік можуть подавати проекти, що реалізовуватимуться за кошти ДФРР.

Так, Костянтин Яриніч подав звернення щодо фінансування з ДФРР проведення термомодернізації комплексу будівель обласного онкодиспансеру та добудови репетиційного зали для академічного театру «Зоряни» по вул. Кавалерійська, 8. Ініціативи Олександра Горбунова стосуються будівництва доріг у Кропивницькому (поточний ремонт автошляху від вул. Васнецова до пл. Дружби народів та капітальний ремонт дороги від пров. Об’їзного до В.Балки).

Для отримання роз’яснень щодо порядку включення цих пропозицій до рейтингового списку проектів 2019 року комісія звернеться до Мінрегіону.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар