Важливо

У Кропивницькому розмитнили першу автівку на “бляхах”

У Кропивницькому сервісному центрі МВС вперше на території Кіровоградщини відбулася реєстрація ввезеного з-за кордону автомобіля з екологічним стандартом нижче “Євро-5”. До нещодавніх законодавчих змін щодо пільгового розмитнення автомобілів це було неможливо.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі центру.

Зокрема, за новими ставками акцизного податку розмитнили автомобіль “Mercedes-Benz C180”, 1998 року випуску зі стандартом «Євро 3».

Таким чином, завдяки змінам до законодавства з’явився реальний механізм для розмитнення та реєстрації транспортних засобів з екологічною нормою нижче “Євро 5”, який і реалізувався в сервісному центрі МВС у Кропивницькому.

Нагадаємо, 20 листопада, власники “євроблях” перекрили центр Кропивницького. Також учасники організації “Авто Євро Сила” два дні перекривали трасу Кропивницький-Миколаїв.

Зазначимо, 25 листопада 2018 року вступили в силу зміни до Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів”, які передбачають пільгові умови розмитнення протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар