На Кіровоградщині хочуть побудувати гірничо-збагачувальний комплекс

Фото: "Велта"

Учора, 2 травня, було підписано меморандум між CMC Cometals та ТОВ ВКФ “Велта” про наміри побудувати гірничо-збагачувальний комплекс у Кіровоградській області, спрямувавши на це капітальні інвестиції в рамках $30 млн.

Про це повідомляє офіційний сайт ТОВ ВКФ “Велта”

Рамковий документ передбачає, що американська CMC Cometals здійснить предфінансування проекту по будівництву ГЗК на Лікарівському родовищі титанової руди. Цей крок для української компанії «Велта» є плановим стратегічним розширенням Бирзулівського видобувного комплексу, який 5 років працює на Кіровоградщині.

Цей меморандум – знак поновлення співробітництва СМС та України. Останній раз компанія взаємодіяла з українським видобувним сектором більше 20 років тому. Не дивлячись на ризики, пов’язані з інвестуванням у країну, CMC Cometals та “Велта” винайшли формулу, яка задовольнила кожну сторону.

Наступним етапом після підписання меморандуму про намір буде отримання всіх необхідних дозвільних документів для початку будівництва. «Велта» повністю завершила геологічну розвідку Лікарівського родовища та знаходиться на стадії проектування об’єкту. Номінальна потужність ГЗК планується на рівні 120 тис. тон ільменіту на рік. Нове підприємтсво забезпечить робочими місцями 300-350 чоловік.

“Більше п’яти років тому ми відкрили сучасний, перший за часи незалежності, гірничо-збагачувальний комплекс. Наразі ми на етапі розширення, й це не кінцева мета. Візія компанії “Велти” – виготовлення українського технологічного кінцевого продукту” – прокоментував Андрій Бродський, генеральний директор “Велта”.

Фото: “Велта”

Довідка

CMC Cometals є світовим лідером в області маркетингу та дистрибуції промислової сировини та є підрозділом Commercial Metals Company. СМС – глобальна міжнародна компанія з виготовлення, обробки та торгівлі металами. За більш ніж 100-річну історію компанія представлена в більше ніж 12 країнах. Акції СМС з 1960 года розміщено на Американській фондовій Біржі. У 1970 році Commercial Metals Company перший раз увійшла у рейтинг Fortune 500. Президент Cometals Commercial Metals Company – Eliezer Skornicki.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар