Важливо

Скільки заборгували працівникам роботодавці Кіровоградщини

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Головне управління статистики у Кіровоградській області повідомляє про те, скільки заборгували працівника роботодавці Кропивницького та Кіровоградської області станом на 1 лютого 2017 року.

Заборгованість із виплати заробітної плати по Кропивницькому.

Загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій м.Кропивницького (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств і у фізичних осіб-підприємців) на 1 лютого 2017р. становила 3,5  млн.грн  або 11,1% загальної суми боргу по області.

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств на початок лютого 2017р. становила 2,5 млн.грн або 71,9% загальної суми  боргу по місту.

На початок лютого 2017р. вчасно не отримали заробітну плату 573 працівника, кожному з яких не виплачено в середньому по 4,4 тис.грн. 

Заборгованість із виплати заробітної плати в області

Загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій області (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств і у фізичних осіб-підприємців) на 1 лютого 2017р. становила 31,2 млн.грн або 1,6% загальної суми боргу в Україні.

Обсяг невиплаченої заробітної плати на початок лютого 2017р. становив 3,7% фонду оплати праці, нарахованого за січень 2017р.

Сума боргу працівникам економічно активних підприємств на 1 лютого 2017р. становила 7,5 млн.грн або 23,9% загальної суми боргу по області.

На початок лютого 2017р. вчасно не отримали заробітну плату 1,4 тис. працівників, кожному з яких не виплачено в середньому по 5,3 тис.грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар