Важливо

Скільки у Кропивницькому потрібно працювати, щоб купити iPhone 7

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстрація amazonaws.com

Нещодавно в Україні офіційно стартували продажі нового «дітища» від Apple – iPhone 7. У нашій державі ціни на цей сучасний девайс сягають захмарних висот. Ми вирішили дізнатися, скільки айфонів зможуть собі дозволити кропивничани на середньомісячну зарплатню.

Ціна за «найбюджетнішу» версію iPhone 7 з 32 GB пам’яті складає приблизно 23 тисячі гривень.

За даними портала Work.ua середня зарплата у Кропивницькому становить 5128 грн, отже, методом простих математичних розрахунків, робимо підсумок, що за місяць кропивничани зможуть собі дозволити 0,22 iPhone 7.

Ситуація в області трішки гірша. Тут середня зарплатня, за даними Головного управління статистики за жовтень 2016 року, складає 4099 грн. Таким чином, якщо відмовляти собі у їжі, одягу, оплаті ЖКГ і так далі, мешканець Кіровоградської області за місяць зможе придбати всього 0,17 «еплівського» смартфона.

Якщо порівнювати наш регіон із всією Україною (середня зарплата – 5350 грн), то середньостатистичний українець більш платіжоспроможний і може собі дозвонити цілих 0,23 новомодного гаджета.

Щоб, врешті-решт, назбирати на повноцінний iPhone 7 з 32 GB пам’яті необідно:

кропивничанину – 4,54 місяця;

мешканцю Кіровоградської області – 5,88 місяців;

жителю України – 4,34 місяця.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Скільки у Кропивницькому потрібно працювати, щоб купити iPhone 7

  1. Цікаві підрахунки, однак цілком відірвані від життя – автор не враховує того, що окрім того, щоб збирати на новий iPhone, треба ще якось жити: платити за комуналку, харчуватися, вдягатися, не кажучи вже про ліки, розваги та ін. А от якщо людина відкладатиме по півзарплати (2000-2500 грн) щомісяця, то вона придбає iPhone лише через рік. Мені одній здається, що це якось ненормально: рік економити на всьому, щоб купити брендовий телефон? Взагалі-то, за місяць такої економії можна придбати непоганий смартфон http://fishki.ua/smartfony-i-telefony/tip-is-smartfon/ – тут можна знайти топові моделі Xiaomi чи Meizu за 5000-6000 грн, які за функціоналом не будуть поступатися iPhone. Чи варто так страждати лише заради бренду?

Коментарі заборонені.