Важливо

На Кіровоградщині потяг зіткнувся з легковиком

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

ДТП сталося 20 червня на перегоні Седнівка – Червоне Озеро, що на Кіровоградщині. Водій автомобіля DAEWOO, незважаючи на заборонні показники світлової та звукової сигналізації, виїхав на залізничний переїзд та спровокував зіткнення.

Травмованих водія та пасажира доставлено в Долинську району лікарню з травмами голови. Через ДТП майже на три години було затримано три поїзди, пише прес-служба Укрзалізниці.

ПАТ «Укрзалізниця» нагадує, що всі ДТП на переїздах і коліях є наслідком порушень водіями автотранспорту правил дорожнього руху, та закликає більш відповідально ставитися до власного життя та здоров’я. Зауважимо також, що відновлення пошкоджених внаслідок ДТП на переїздах шлагбаумів та облаштування відбувається за рахунок водіїв- винуватців події.

Довідково

З січня по травень 2016 року на залізничних переїздах і коліях ПАТ «Укрзалізниця» сталося 36 дорожньо-транспортних подій, у тому числі 32 – на переїздах і 4 – на колії поза переїздом. Внаслідок ДТП одна людина загинула й 6 травмовано.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар