
У ніч на 19 вересня у селі Березівка Смолінської громади згоріло приміщення ферми, яке використовувалось для зберігання кормів для тварин.
Про це повідомляє Перша електронна газета.
За інформацією рятувальників, повідомлення про загорання до них надійшло о 21:43 18 вересня, а ліквідація пожежі тривала всю ніч – до 7 ранку 19 вересня.
До гасіння пожежі залучалась техніка і рятувальники з 23 ДПРС, що розташована в Малій Висці (за 40 км від Смоліного), а також місцевий пожежний підрозділ Смолінської селищної ради, техніка та працівники ТОВ “Злагода”, які підвозили воду.
Вогонь знищив 400 м² покрівлі складу і 12 тонн соломи врожаю цього року. Причини пожежі встановлюють.
Окрім того, з учорашьного вечора до ранку 19 вересня рятувальники виїжджали на пожежі:
- 200 м² сухої трави та сміття на відкритій території поблизу селища Капітанівка Новомиргородської громади,
- господарських речей і сміття в будівлі, що не використовується у селі Семенасте Рівнянської ТГ,
- господарської споруди площею 60 м² на приватній території на вул. Захисників України у Малій Висці,
- двох автомобілів – Toyota Camry в Олександрії і Nissan Leaf у Кропивницькому.
Володимир Тільнов для Першої електронної газети
Фото ПЕГ і ДСНС
Читайте також:
Залишити коментар: