![негода](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-08_17-05-57-678x381.jpg)
Бійці ДСНС спилювали аварійні дерева, що перешкоджали нормальній життєдіяльності населення. Їх повалив шквальний вітер, який учора накрив Кіровоградщину.
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби У ДСНС в області.
Так, в обласному центрі надзвичайники прибрали дерева на вулицях Михайла Ягеля та Студентському бульварі, Кропивницького, проспекті Університетському, Героїв-рятувальників, Васнєцова, Короленка та Преображенській.
В Олександрії довелося прибирати дерева на вулицях Лісовій та 6-го Грудня. Також для прибирання аварійних дерев залучались рятувальники м. Долинська та смт Новгородка Кропивницького району.
Нагадаємо, порвані електромережі і повалені дерева: на Кіровоградщині три доби вирувала негода.
Читайте також: Негода наробила лиха у Дмитрівській громаді Кіровоградщини