![негода](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-08_17-05-57-678x381.jpg)
Упродовж доби 8-9 липня підрозділи ДСНС Кіровоградщини 13 разів виїжджали для надання допомоги по спилюванню та прибиранню аварійних дерев і гілок, повалених негодою.
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби У ДСНС в області.
Шквальний вітер і сильний дощ наробили лиха у Кропивницькому, селищах Гірничому і Новому, у Світловодську, Олександрії, Бобринці, Компаніївці, Знам’янці, Долинській та Олександрівці.
Нагадаємо, негода знову повалила дерева на Кіровоградщині.
Читайте також: Негода наробила лиха у Дмитрівській громаді Кіровоградщини