Авто в розшуку виявили під час перереєстрації в сервісному центрі на Кіровоградщині

До сервісного центру МВС на Кіровоградщині звернувся громадянин, щоб перереєструвати Daewoo Sens, але під час проведення перевірок за наявними базами виявили, що це авто знаходиться у розшуку.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби РСЦ МВС в Кіровоградській області.

Реєстраційні дії було припинено, а всі матеріали справи передано до поліції.

Не завжди перереєстрація транспортного засобу закінчується врученням свідоцтва про реєстрацію та номерного знаку. Працівники сервісних центрів МВС вкотре нагадують громадянам бути уважними та відповідально ставитися до придбання транспортних засобів.

Під час придбання автомобіля наші працівники радять:

  • поцікавитися, як довго у продавця автомобіль;
  • перевірити, чи не має у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу відмітки про обмеження (якщо це розстрочка, то у продавця повинна бути довідка про її погашення);
  • звернути увагу на кузов та днище автомобіля (особливо на стан лакофарбового покриття).

Працівники сервісних центрів МВС не рекомендують звертатися за допомогою до сторонніх осіб та купувати автівку за дорученням, адже в будь-який момент його можна анулювати.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар