Наслідки падіння ракети в Олександрійському районі (ФОТО)

Суспільне.Кропивницький побувало на місці падіння збитої російської ракети і поспілкувалося із очевидцями, повідомляє Перша електронна газета.

«Мене підкинуло на ліжку, я довго не могла зрозуміти, що відбувається». Так про ракетний обстріл пригадує жителька однієї з громад Олександрійського району Кіровоградської області Катерина Репіна.

Вибух пролунав о 4:20 ранку. Уламки ракети впали біля будинку жінки. У її помешканні вибило вікна та двері. У двох сусідніх будинках – вікна. Працівники місцевого комунального підприємства шибки засклили та затягнули плівкою. Голова громади розповів, що остаточну суму збитків обрахують у п’ятницю, 19 травня.

“Я прокинулась о 4:20 ранку від того, що мене просто підкинуло на ліжку. Вибігла у двір, здійнявся стовп куряви. Подвір’я і все навкруги було у пилюці, тому що уламки ракети впали у землю, – говорить Катерина Репіна. – Спершу я не могла збагнути, що відбувається, думала, що це пожежа. Коли оглянула обійстя, побачила вибиті вікна та двері, поруч з подвір’ям п’ятиметрову вирву, то зрозуміла, що це наслідки ракетного обстрілу”.

Ще одна жителька громади Тамара Лапіна чула, коли впали уламки ракети. Говорить, прокинулась в цей час, щоб випити пігулки.

«Думаю, ще рано вставати, тому прилягла. Чую, щось виє. Прислухалась, як гупне – і відразу посипалось скло у деяких вікнах. Виглядаю, нічого не видно, стоїть туман. Я думала, мабуть, дим, може в кого хата горить. Вийшла на вулицю, там вже стояла сусідка. Побачили з нею той котлован. Вже тоді зрозуміли, що це ракета», – розповіла жінка.

Начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович сказав, що на місці події працює комісія. Люди можуть подавати документи на отримання компенсації.

822c0ca1d2c68ecc

0509efd5e81e3954

Нагадаємо, сьогодні зранку на Кіровоградщині сили ППО знищили крилату ракету в небі над Олександрійським районом та безпілотник – у Кропивницькому районі.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар