![кулак бійка](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/06/3e29e4e7a9e66abece8a0c1a11945b9540812294-678x381.jpeg)
Цього понеділка, близько 2-ї години ночі, поліцейські роти тактико-оперативного реагування (ТОР) отримали повідомлення про грабіж на вулиці Великій Перспективній. Заявник повідомив, що двоє невідомих осіб побили його, пограбували і втекли.
Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі патрульної поліції.
ТОРівці оперативно розшукали, ймовірно, причетних до злочину осіб на вулиці Миколи Садовського. Це були двоє молодих чоловіків 18-ти та 20-ти років.
Заявник упізнав нападників та свої речі, які патрульні виявили у них. Надалі медики шпиталізували чоловіка до місцевої лікарні. Імовірних нападників ТОРівці передали слідчим.
Нагадуємо, що за ч.4 ст.186 (Відкрите викрадення чужого майна) ККУ передбачена максимальна відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.
Нагадаємо, у Кропивницькому п`яний чоловік з кийком “ломився” в зачинений магазин.
Читайте також: Убивцю кропивницького бізнесмена посадили на 15 років