Трагічна звістка про загиблих на фронті воїнів із Кіровоградщини

© proskuriv.khm.gov.ua

Загарбницька війна росії проти України щодня забирає життя наших захисників. Цього разу прилетіла трагічна звістка про ще п’ятьох загиблих воїнів.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією громад.

Днями стало відомо про загибель кропивничанина Сергія Пономарьова, який віддав своє життя за Батьківщину у боротьбі з росіянами на південному фронті. У Сергія залишилася дружина і двоє маленьких дітей.

Сергій Пономарьов

31 серпня під час бойових дій у Пісках Донецької області загинув солдат Юрій Васильович Муха 1976 року народження. Воїн був родом з Олександрії. До 2019 року працював підземним гірником на Інгульській шахті ДП «СхідГЗК».

Юрій Муха

Війна забрала життя ще двох воїнів з Олександрії.

1 вересня при виконанні бойового завдання на території Миколаївської області загинув Олексій Сергієнко 1979 року народження.

4 вересня під час виконання бойових завдань на території Херсонської області загинув Дмитро Горіславець 1978 року народження.

1 вересня Новгородківська громада втратила Віталія Терехова 1972 року народження. Головний сержант стрілецького взводу стрілецької роти загинув на Херсонщині.  Активний громадський діяч, господарник, тренер- наставник Кіровоградського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, який за своє життя підготував багато призерів та переможців обласних та Всеукраїнських змагань з туризму, виховав не одне покоління педагогів- інструкторів та створив місцеву спортивну школу. Таким його запам’ятають земляки.

Віталій Терехов

Нагадаємо, знову втрати: на фронті загинули воїни з Кіровоградщини.

Читайте також: Отримав поранення обох ніг: воїн родом з Кіровоградщини потребує допомоги

Поширити:

Залишити коментар:

коментар