![браконьєр](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2021/11/za-sichen-rivnenski-ribalki-splatili-ponad-14-tisy20190211_4489-678x381.png)
Двоє мешканців Олександрійського району постануть перед судом за рибне браконьєрство в акваторії річки Дніпро зі збитками довкіллю у понад 600 тис гривень.
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією обласної прокуратури.
Так, за процесуального керівництва Олександрійської окружної прокуратури завершено слідство у двох кримінальних провадженнях за фактом зайняття незаконним рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду. У ході слідства встановлено, що обвинуваченні без передбаченого законом дозволу на промисел, використовуючи сітки, здійснили незаконний вилов риби в акваторії річки Дніпро.
Наразі обвинувальні акти за ст. 249 КК України скеровано до суду для розгляду по суті. Крім того, з метою забезпечення відшкодування збитків у межах кримінальних проваджень прокуратурою заявлено цивільні позови на розмір заподіяної шкоди.
Читайте також:
На понад мільйон гривень виловили риби двоє браконьєрів у Світловодську