![photo1644161441](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo1644161441-678x381.jpeg)
Протягом минулої доби рятувальники неодноразово виїжджали за викликами про допомогу від водіїв, які потрапляли в складні ситуації на дорогах Кіровоградщини.
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби У ДСНС в області.
Так, на буксирування транспортних засобів залучались підрозділи ДСНС Кропивницького, Малої Виски, Онуфріївки, Помічної, Компаніївки, Світловодська і Добровеличківки.
Нагадаємо, загиблий, постраждалий і спалене авто – як минула доба для вогнеборців Кіровоградщини.
Читайте також: Будинок на Попова: стан після вибуху, гроші від міськради і як іде ремонт