Важливо

Частина Світловодська продовжує мерзнути

© svetlovodsk.com.ua

28% звернень на «гарячу лінію» голови Кіровоградської ОДА упродовж минулого тижня стосувалися проблем ЖКГ.

Про це інформує ОДА, повідомляє Перша електронна.

Зокрема, 29 звернень надійшло від жителів Світловодська з проханням відновити послугу теплопостачання в житлових будинках.

Як повідомляється на сайті Світловодської міськради, 14 січня відбулось засідання штабу з питань опалення з метою оперативного реагування на загрози виникнення надзвичайних ситуацій в зимовий період року. Під час нього управління ЖКГ повідомило, що станом на ранок, СП ТОВ “Світловодськпобут” продовжує не дотримуватись затверджених температурних графіків і температурного режиму. Ситуація з опаленням КПН “Світловодська ЦРЛ” СМР (вул. Павлова, 16) у будівлях терапевтичного стаціонару, поліклініки, дитячого та інфекційного відділень, а також закладів культури та освіти залишається незмінною – недостатній тиск теплоносія.

Проблеми з теплопостачанням фіксуються за 12-ма адресами, відсутнє теплопостачання у 6 будинках приватного сектору.

Як повідомляла Перша електронна газета, у листопаді теплопостачальне підприємство  «Світловодськпобут» оприлюднило офіційний лист до міського голови, в якому попереджає про недостатній температурний режим. Причиною такої ситуації в підприємстві назвали рішення виконкому ради про встановлення тарифу для нього, який вважають низьким.

Читайте також:

Холодні світловодці атакують «гарячу лінію» облдержадміністрації

 «Світловодськпобуту» за абсурдне рішення загрожує мільйонний штраф

Поширити:

Залишити коментар:

коментар