У селі на Кіровоградщині хлопчик обілляв себе бензином і підпалив

Десятирічний Іван Лемко вилив на себе бензин та підпалив сірниками. У результаті дитина отримала 50% опіків тіла.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Суспільного.

Подія сталася у селі Чемерпіль Голованівського (колишнього Гайворонського) району.

За словами мами хлопця Вікторії Лемко, вона вийшла з дому на десять хвилин і залишила сина приглянути за меншими дітьми (всього їх п’ятеро). Підпал вважає випадковістю – “думав, що то іграшка, отак вирішив побавитись”.

“Я пішла до своєї мами по картоплю. Вона живе за 800 метрів, – розповідає жінка. – У будинок забігає мій менший восьмирічний син і каже: “Мамо, Іван згорів”, — я вилетіла на дорогу і побачила Івана, який обгорілий біг до мене. Викликала “швидку”. Поки їхали медики, я намочила простирадло і прикладала до його тіла”.

Хлопчика оперували протягом трьох годин. Він отримав опіки від підколінних ямок до шиї та дихальних шляхів.  На виклик виїжджала завідувачка опікового відділення Кіровоградської обласної лікарні Наталія Корчака. За її словами, стан дитини тяжкий, але стабільний. Йому наклали штучну шкіру.

“Гайворонські лікарі вчасно і правильно надали медичну допомогу. Під час операції видалили ту шкіру, яка постраждала найбільше, щоб не збільшувалась інтоксикація. Нині головне стабілізувати стан хлопця, щоб нормально працювали його внутрішні органи”, – зазначила Наталія Корчака.

Нагадаємо, на Кіровоградщині знайшли трьох зниклих дітей.

Читайте такожУ руках школяра вибухнула петарда

Поширити:

Залишити коментар:

коментар