Важливо

Сміттєзвалища є, а документів немає: на Кіровоградщині прокуратура виявила 10 незареєстрованих звалищ

Ілюстрація з мережі Інтернет

Олександрійська окружна прокуратура виявила 10 сміттєзвалищ на території району, під які органами місцевого самоврядування не виділені земельні ділянки.

Про це повідомляє “Перша електронна газета” за інформацією пресслужби обласної прокуратури.

Зокрема, повідомляється про два сміттєзвалища на території Новопразької селищної ради загальною площею 4 га, а також звалища в Великоандрусівській, Онуфріївській та Петрівській ОТГ. За інформацією обласної прокуратури, на земельні ділянки, на яких розташовані ці сміттєзвалища, немає землевпорядної документації та зареєстрованих речових прав.

Наслідком такої бездіяльності органів місцевого самоврядування є те, що межі сміттєзвалищ на місцевості не визначено, що унеможливлює належний нагляд за дотриманням законодавства про відходи з боку контролюючих органів та призводить до забруднення земель поруч зі сміттєзвалищами“, – йдеться у повідомленні.

За виявленими фактами Олександрійською окружною прокуратурою направлено до адміністративного суду позовні заяви про зобов’язання органів місцевого самоврядування вжити заходів щодо виділення земельних ділянок під наявні сміттєзвалища.

Нагадаємо, на Кіровоградщині незаконно видобули корисних копалин на понад 33 млн. грн.

Читайте такожДиректора сільгосппідприємства з Кіровоградщини судитимуть за невдалий продаж соняшника

Поширити:

Залишити коментар:

коментар