Важливо

Підприємство, на якому загинула кропивничанка, працювало незаконно

© Суспільне

У Кропивницькому підприємство, де цього тижня сталася пожежа і загинула жінка, не мало дозволу на роботу і не було зареєстроване за адресою фактичного розташування.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Суспільного.

Пожежа сталась 5 жовтня на вулиці Промислова, 6А у мікрорайоні Балашівка на складі з матеріалами для виготовлення меблів. У Державному реєстрі юридичних осіб за цією адресою вказані три підприємства, які продають парфуми, косметику та хімічні продукти. Даних про меблевий склад немає.

За словами речниці служби з надзвичайних ситуацій Оксани Мачак, підприємство не мало дозволу на роботу. Перевірку там не проводили, бо власник не надав декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, що є дозволом для початку роботи.

Вогонь на площі 120 м² гасили майже три години силами 23 пожежників. У приміщенні знайшли жінку без ознак життя. Швидка, яка прибула на місце, констатувала смерть.

Чоловік, який працює по сусідству зі складом, каже, що знає 44-річну загиблу:

“Я не знаю, як ця дівчина там залишилася, що її проґавили, що вона там задихнулася”.

За словами речниці поліції в області Віталіни Бевзенко, обставини смерті жінки з’ясовують. Відкрили кримінальне провадження за статтею “Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою”. За це передбачена відповідальність: обмеження волі до п’яти років або позбавлення волі до восьми років.

Нагадаємо, у Павлиші на пожежі загинув пенсіонер (ФОТО).

Читайте такожЧоловік загинув, а жінку врятували під час пожежі на Кіровоградщині

Поширити:

Залишити коментар:

коментар