![217767629_2984999635122757_1875482791742214114_n](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2021/07/217767629_2984999635122757_1875482791742214114_n-678x381.jpg)
На Кіровоградщині продовжують ліквідовувати наслідки сильної зливи. Дощ, шквальний вітер та град завдали збитків у різних районах області. Зокрема, пошкоджені десятки житлових будинків, повалені сотні дерев, на дорогах ускладнений рух, а низка населених пунктів залишилися без електропостачання.
Про це повідомляє Перша електронна газета.
Рятувальникам довелося відкачувати воду з підвалів та подвір’їв житлових будинків, а також діставати автомобілі з ускладнених ділянок доріг.
Обірвані дроти та вимите дорожнє покриття ускладнили рух транспорту.
Сьогодні у Кропивницькому знову очікується значний дощ та сильний вітер 25-34 м/с. Містян закликають обмежити пересування містом, без гострої потреби не виїжджати на власному транспорті, та не залишати його під деревами і лініями електропередач.
Водночас негода зруйнувала будинки та соціальні об’єкти в різних частинах Кіровоградської області. Дехто звертається з проханням про матеріальну допомогу.
Когось негода застала раптово під час ремонтних робіт.
У Малій Висці негода пошкодила дах і котельню в місцевій лікарні.
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2021/07/221667372_2898692393702762_6902104232190839548_n.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2021/07/219818703_996943987706081_4328304986213691389_n.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2021/07/217454869_345439697086953_3541572896555830944_n.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2021/07/220918438_349836160105618_166104369903601009_n.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2021/07/220463103_348120260317124_3559290513895632117_n.jpg)
Також унаслідок аварійного спрацювання автоматичної системи захисту повністю без електропостачання залишилися 129 населених пунктів області. Ще 29 частково без електроенергії. Поступово ремонтники налагоджують подачу світла.
Нагадаємо, постраждалі від негоди у Кропивницькому можуть звертатися на “гарячу лінію” міського голови.