Важливо

Завтра на Кіровоградщині розпочнуться антитерористичні навчання

© DW

Упродовж 15-17 червня на території Олександрівської громади СБУ проведе планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Про це Першій електронній газеті повідомили у пресслужбі СБУ.

Масштабні тренування відбудуться в умовах, максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння. Під час навчань відпрацюють алгоритм протидії диверсійно-терористичним групам, а також перевірять рівень контрдиверсійного захисту потенційно уразливих об’єктів.

“Під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема, обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

СБУ звертається до жителів міста та регіону із розумінням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців та попереджує про необхідність мати при собі під час проведення навчань відповідні документи.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб просимо повідомляти правоохоронців за номерами телефонів (0522) 36-13-06 або 102”.

Нагадаємо, за годинник від Apple начальник колонії на Кіровоградщині обіцяв в’язню “м’якші” умови.

Читайте також: “ПсевдоОТГ”: на Кіровоградщині створили фейкові органи самоврядування

Поширити:

Залишити коментар:

коментар