Жінку, яка начебто видавала себе за вдову АТОвця з Помічної, судитимуть

© фото зі сторінки підозрюваної у Facebook

Завершено слідство щодо жінки, яка видала себе за цивільну дружину загиблого військовослужбовця та отримала від держави 1,2 млн грн соціальних виплат. Обвинувальний акт щодо 32-річної жінки передали в суд.

Про це Першій електронній газеті повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

Як ми писали раніше, підозрювану звуть Тетяна, вона уродженка Івано-Франківської області. На сторінці “вдови” в соцмережах – її знімки у військовій формі. Другий рік поспіль у листопаді вона публікує пости на пам’ять про Олександра.

Майже два роки 32-річна жителька Кіровоградської області начебто видавала себе за вдову воїна. Загалом вона отримала від держави майже 1,2 млн грн. Водночас, як з’ясували правоохоронці, фактично в день загибелі бійця “убита горем вдова” збирала потрібні їй довідки.

Згідно з матеріалами справи, факт проживання однією сім’єю засвідчили в міськраді міста Помічна, а директор школи видав довідку, що вітчим (Олександр) ледь не щодня відвідував школу й батьківські збори. Але після того як було відкрито кримінальне провадження, чиновники й співробітники навчального закладу зізналися, що видали документи на прохання вбитої горем “дружини” відразу ж після похорону.

Читайте також: З’явилися подробиці у справі фальшивої вдови АТОвця з Помічної

Поширити:

Залишити коментар:

коментар